Заявка на перевезення

Якщо вам необхідно перевезти вантаж по Європі, країних СНД чи Україні, Заповніть будьласка заявку на перевезення вантажу, зазначивши всі необхідні дані для наших менеджерів. В першу чергу зазначте скільки і яких автомобілів необхідно надати під завантаження. Далі зазначається вантаж, його опис, кількість і об'єм.

Токж нашій транспортній компанії потрібно знати хто подає заявку, щоб ми могли з вами зв'язатися для уточнення всіх деталей перевезення і укласти договори на доставку вантажів до пункту призначення.

Зазначайте дані у заявці максимально розлого, щоб зекономити час на підтвердження заявки і оформлення документів. Обов'язково перевірте контактні дані, щоб відповідальний менеджер міг зв'язатися з особою, що подала заявку на перевезення.

Оформлена вами заявка автоматично надсилається у обробку. Якщо заявка на перевезення вантажу оформлена у вихідний чи святковий день, тоді вона буде оброблена у перший наступний робочий день. Після обробки ми зв'яжемося з вами телефоном або електронною поштою. Заявки с сайту обробляються у першу чергу, Тому оформлюйте заявку максимально уважно і ми запропонуємо вам найкращий маршрут і вартість доставки.

Транспорт

Тип транспорту

Спосіб завантаження

Дата подачі транспорту
формат дати YYYY-MM-DD
YYYY- рік MM- місяць DD-дата

ВАНТАЖ

Опис вантажу (назва)

Кількість вантажу, кг

Об'єм вантажу, куб.м.

Розміри вантажу

довжина, м.
ширина, м.
висота, м.

Адреса завантаження

Адреса розвантаження

Контактна інформація

Телефон, адреса, ел.пошта чи інша контактна інформація: