Про компанію

Транспортна компанія ПП ЕЛЬФ здійснює вантажні автомобільні перевезення територією ЄС та СНД.
З для заснування компанії у 2000 р. ми намагалися організувати найбільш оптимальні вантажні потоки Україною, країнами Європи та СНД.
Наша спеціалізація – міжнародні експорті і імпортні доставки вантажів автомобілями вантажністю від 1,5 до 20 тон і обсягом вантажів від 12 до 120 куб. метрів

Компанія ПП ЕЛЬФ пропонує:

  • необхідну періодичність у забезпеченні автотранспортом не залежно від інтенсивності вантажопотоку (витримуємо будь-який графік)
  • вчасна доставка вантажу (принцип just in time)
  • оптимальне рішення для кожного конкретного вантажу, розробка індивідуальних логістичних схем
  • якісний сервіс направленний на клієнта; індивідуальний підхід до кожного замовника
  • гнучкість і оперативність як єдино можливі умови для розв'язання всього комплексу логістичних завдань
  • поміркований баланс надійності, відповідальності і вартості транспортних послуг

Завдяки цим складовим наша компанія неодноразово вигравала тендери на транспортне обслуговування іноземних і вітчизняних замовників. На сьогоднішній день свої вантажі нам довіряють десятки постійних клієнтів, серед яких велика кількість підприємств харчової і хімічної промисловості, будівельних фірм і великих оптових компаній. Отже, основні вантажі, що перевозяться ПП Ельф, є товари промислового призначення ( будівельні матеріали, промислове обладнання, упаковка, сировина, та ін.), товари повсякденного вжитку (харчові продукти, побутова хімія, медикаменти, косметика, текстиль, друкована продукція та ін.).

Надійність і якість роботи гарантуються професіоналізмом і досвідом нашого персоналу,
а також безперервним зміцненням професійних і організаційних позицій.

Наша компаниі у найкоротший термін здійснить розрахунок найбіль оптимального для вас маршруту. Для цього вам лише необхідно зв'язатися з нами скориставшись формою зворотнього зв'язку, чи у будь-який інший спосіб, що зазначені у розділі Контакти.